Сьогодні Савченко повністю “спалилась” – політолог

Сьогоднішня прес-конференція Надії Савченко свідчить про те, що вона працює на Росію. Її заяви – частина плану спрямованого на внутрішньодержавний переворот.

Про це сказав політолог Олександр Палій у коментарі Gazeta.ua.

“Нещодавно пройшов марш Московського патріархату, зараз виступила Савченко. Кремль по всьому периметру кидає свою агентуру. Сьогодні вона спалилась повністю. Озвучила всі тези Віктора Медведчука. Її слова під копірочку списані в нього – пам’ятаєте, як Медведчук говорив про референдум і перезаснування держави. Також вона заявляє, що ми повинні першими звільняти терористів. Це частина плану для перевороту в Україні”, – сказав він.

Щоб зрозуміти істинні мотиви її заяв, варто розслідувати, як Савченко потрапила у полон. І чому в Росії з нею поводились краще, ніж з іншими в’язнями, переконаний політолог.

“Скоріше за все її завербували з самого початку. Треба вивчити за яких обставин вона потрапила у полон. Савченко єдиній з усіх наших військовополонених, Росія надала трибуну. Іншим перебивали пальці і розстрілювали”, – вважає Палій.

За словами політолога, не варто серйозно сприймати заяву Надії про голодування.

“Вона політику поєднує з косметологічними процедурами. Їй потрібне голодування і вона це одразу просовує у заяви. Але це дібниця. Не дрібниця, що її заяви грають на руку ворогу. Її немає за що притягати праоохоронцям, це ж просто балачки”, – сказав він.

Нагадаємо, у вівторок, 2 серпня, народний депутат Надія Савченко провела брифінг. На ньому оголосила голодування. Звинуватила керівництво країни у піарі та бездіяльності. Запропонувала переписати Конституцію та першими звільнити полонених бойовиків на Донбасі.

   

Залишити коментар

Кометарі