Отруйні продукти для організму, якими ми харчуємося щодня

Їжа, яку ми звикли вживати день у день і яка нам здається апетитною, може бути справжньою отрутою для організму.

1. Сирокопчені ковбаси

Небезпека сирокопчених ковбас, які часто виявляються в наших холодильниках, криється в тому, що їх давно ніхто не коптить. Сьогодні багато виробників використовують коптильні рідини, в яких міститься небезпечний для здоров’я формальдегід. Втім, варених ковбас теж варто уникати – їх виготовляють з генномодифікованої сої.

2. Червона ікра

Червона ікра зберігається дуже недовго, і термін її придатності коротше часу транспортування з тих місць, звідки вона родом. Виробники знайшли два виходи – сильно солити продукт або заморожувати. Але є і третій (досить поширений) варіант – додавати уротропін або лимонну кислоту. На виході виходить формальдегід (безбарвний газ з різким запахом, ирритант, токсичний).

3. Льодяники

Найчастіше в льодяниках можна знайти різні хімічні есенції, які сильно шкодять здоров’ю. У Мережі з’явилося безліч страхітливих роликів в експериментами, наочно демонструють, що відбувається у людини в шлунку, коли там виявляється цукерка. Результати деколи настільки жахливі, що з’їсти цукерку потім довго не захочеться.

4. Шпроти

Свідомі виробники не приховують від своїх громадян, що в продукті міститься канцерогенна речовина бензпірен, яке відноситься до речовин першого класу небезпеки. Уважно читай склад продуктів перш, ніж щось купити.

5. Молочні продукти тривалого терміну зберігання

Напевно ти помічала, що пастеризоване молоко зберігається в холодильнику у відкритому вигляді може зберігатися тижнями, при цьому фахівці стверджують: якщо молоко зберігається до двох тижнів, то це допустима норма, а якщо більше – значить в продукт додані антибіотики.

6. Кавуни та дині

Купувати кавуни раніше серпня – смертельно небезпечно для здоров’я. А краще утриматися до вересня – тоді буде більше шансів з’їсти кавун, дозрів без додаткової обробки.

7. Кури

М’ясо бройлерів, яким на сьогоднішній день заповнені прилавки всіх м’ясних відділів, не можна виростити без гормонів росту. Курчат годують великою кількістю жіночих гормонів, включаючи прогестеронові, а тому їх м’ясо стає небезпечним для здоров’я.

8. Плавлені сирки

Лікарі запевняють, що цей продукт зовсім не засвоюється шлунком. Тим не менш, популярність сирків не зменшується, в основному через їх невисоку вартість.

9. Солодкі газовані напої

Солодкі газовані напої – це мікс цукру, хімії і газів. Відомий факт – кока-кола, наприклад, позбавляє від вапняного накипу і іржі. Після цього не хочеться знати, що відбувається з шлунком. Не менш шкідливі і соки в пакетах, які давно не можна назвати натуральними.

 

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі