На кордоні з Польщею скупчилися довжелезні черги

На пунктах пропуску від ранку кілометрові пробки.

Після того, як Польща відновила прикордонний рух з Україною, на пунктах пропуску в прикордонних територіях скупчилися величезні черги, повідомляє 112 Україна.

Найбільш завантажені зараз пункти пропуску Краковець, Рава-Руська та Шегині.
Жителі прикордонних регіонів України місяць не могли перетинати кордон за спрощеним режимом. Сьогодні із самого ранку українці ринулися до польського кордону, тим самим утворивши кілометрові пробки.
У Держприкордонслужбі повідомили, що станом на 15:00 у Шегині стояло 150 авто, Устилуг – 100, Угринів -100, Ягодин для авто – 100, Краковець – 100, Рава-Руська – 90, Грушів – 40, Смільниця -30. Скупчення машин триває.
Помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян зазначає, що зараз на пункті пропуску на кордоні з Польщею збільшена кількість прикордонних нарядів. У відомстві запевняють, що готувалися до великих черг після відновлення прикордонного руху.
У Держприкордонслужбі кажуть, що однією з причин того, що з таким трафіком не вдається впоратися, є недосконалість самих дорожніх коридорів і застаріла інфраструктура пунктів пропуску, які потрібно розширювати.
У сезон відпусток нормальним для пунктів пропуску вважається кількість автомобілів 20-40. Слободян прогнозує, що за день-два активність жителів прикордоння спаде і пункти пропуску працюватимуть у звичному режимі.
Нагадаємо, Польща призупинила малий прикордонний рух з Україною і Росією 4 липня. Це було зроблено з міркувань безпеки з проведенням варшавського саміту НАТО (8-9 липня) і Всесвітнього дня молоді в Кракові (26-31 липня).
   

Залишити коментар

Кометарі