“Владі треба втриматися біля корита будь-якою ціною” – Савченко про воєнний стан

Влада говорить про воєнний стан, бо боїться перевиборів.

Про це на прес-конференції заявила народний депутат Надія Савченко.

“Чому зараз вони хочуть погодитись називати війну війною? Та тому що незадоволення народу українською владою зростає і можливі перевибори, або черговий Майдан. Це владу налякало так, що вона цинічно вирішила скористатись механізмом маніпуляції – тиснути на найболючіше для українців”, – сказала вона.

Нардеп сказала, що воєнний стан “заморожує розвиток економіки”.

“І дозволяє діючій владі необмежено, беззвітно розпоряджатися всіма надрами землі, ресурсами країни”, – зауважила парламентарій.

За словами Савченко, владі “треба втриматися у корита будь-якою ціною”.

“Для цього найкраще оголосити воєнний стан в Україні, не допустити перевиборів і залишити Верховну Раду працювати у такому складі, як є. При цьому і надалі випрошувати гроші у Міжнародного валютного фонду на розвиток армії, припинення війни і далі красти їх собі у кишеню”, – сказала нардеп.

“У нас війна, а не АТО. І не громадянська, а з Росією. Спровокована нашим ворогом. Але така війна у нас триває уже два роки. Почалася 2014 року із захопленням Криму Росією. То чому ж два роки українська влада говорила, що у нас антитерористична операція, а тепер хоче ввести воєнний стан? Тому що під час АТО не обов’язково розривати власні бізнес-стосунки з Росією”, – заявила Савченко.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі