Ставицький про останню розмову з Януковичем перед втечею: Він сказав, що поспішає, а куди – дізнався зі ЗМІ

Колишній міністр енергетики і вугільної промисловості України часів Януковича Едуард Ставицький розповів, про що говорив з біглим президентом під час Майдану.

Про це він розповів в інтерв’ю “Українській правді”. “Коли я побачив, що відбувається, вважав своїм обов’язком доповісти, що перебуваю на робочому місці. Мене гризла цікавість, що відбувається.

Я подзвонив Януковичу, почав доповідь. Він сказав: “Давай швидше, я поспішаю!” А куди він поспішає, я потім дізнався зі ЗМІ”, – повідомив він. На думку екс-міністра, втеча Януковича виглядає більше як переляк, а не політичне рішення.  “Люди, які беззастережно йому довіряли і вірили – через страх, через переконання, через службу, – вважають себе зрадженими”, – додав він.

За словами Ставицького, під час подій на Майдані він також говорив з Олександром Турчиновим. “Він звернувся до мене. Сказав, що ми – державні люди, та всі інші питання повинні бути вирішені потім”, – зазначив екс-міністр. Як повідомляв УНІАН, раніше деякі ЗМІ розповсюдили інформацію про затримання в Ізраїлі екс-міністра уряду Миколи Азарова.

Сам Ставицький спростував це повідомлення і назвав його фейком. “Це просто фейковая інформація (затримання та обшуки в будинку). Я вважаю, що те, що відбувається в останні тижні з моєю родиною і зі мною, – просто тиск з метою шантажу, а також використання моєї так званої справи в корисливих інтересах особами, які зараз борються за крісло генпрокурора”, – сказав він.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі