Ми з вами заробили гроші? – Аудіозапис розмови Луценко і Коломойського

Луценко та Коломойський говорили про гроші на партію і що БПП хоче змінити назву.

У розпорядженні редакції «НР» виявилася запис неоднозначної розмови між нинішнім генеральним прокурором України Юрієм Луценком і скандальним олігархом Ігорем Коломойським.

В ході розмови, Коломойський і Луценко обговорили не тільки майбутнє фінансування Блоку Петра Порошенка, але і можливу зміну назви, що передбачає відповідно зміну політичного лідера.

Також Коломойський нагадав про домовленості з главою «1+1 медіа» про вечірній ефірі за участю Луценка.

Варто відзначити, що близько тижня тому на своїй сторінці у Фейсбуці Луценко написав, звертаючись до нардепу від БПП Сергію Лещенко : «Сергію, я в цьому році не тільки не бачився, але навіть по телефону не розмовляв з Коломойським. Заспокойся. Я не складаю тобі конкуренцію по таємних зустрічей з олігархами». Генпрокурор також назвав «фантазією» новину про його зустрічі з олігархом в Івано-Франківську.

Раніше Лещенко повідомив, що минулого тижня Юрій Луценко та Ігор Коломойський провели таємну зустріч під час поїздки генпрокурора в Івано-Франківську область. «Напевно, обговорювали кримінальні справи, які так і не порушила Генпрокуратура», — припустив він.

Редакція «НР» не володіє інформацією про те, де і коли було зроблено запис, але її наявність спростовує слова Луценка про Коломойського.

Джерело

 

   

Залишити коментар

Кометарі