Луганчанка виступила на конкурсі Міс Світу -2016 під прапором “ЛНР”

Мешканка Луганська, участь якої затвердили американці, виступила у фіналі конкурсу Міс світу-2016 в Китаї під прапором самопроголошеної “ЛНР”.

Валерія Билинина з Луганська представляла “ЛНР” на міжнародному конкурсі Місіс Світу-2016 в Китаї. Про це повідомляє  ТАСС.

“Я дуже рада, що представляла республіку і виходила під своїм прапором. Я дуже рада, що змогла взяти участь у цьому міжнародному конкурсі, що зайвий раз довела: “ЛНР” є!” – заявила вона.

Відзначимо, що в конкурсі також брала участь і представниця України. З нею конфліктів у Билининой не виникло.

“Все було в порядку. Ми нормально спілкувалися, не було ніякого холоду. Ми вирішили, що питання миру повинні вирішувати політики, а прості люди повинні спілкуватися”, – повідомила вона.

Переможницею конкурсу стала учасниця з ПАР Кандіс Абрахамс.

Як повідомляв Олексій Романов, гендиректор групи компаній “Золота колекція”, яка є партнером власників конкурсу, рішення про участь Валерії Билининой приймали організатори конкурсу із США. При цьому він пояснив, що згідно з правилами, від однієї країни може брати участь лише одна представниця.

“Учасниця від України є. І раз американські власники прийняли рішення запросити і представницю Луганська, то, напевно, ними рухала якась ідея”, – вважає Романов.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі