“До Бога за конкретні ціни…” Львівська церква встановила розмір добровільних пожертвувань і вивісила список боржників

В одній із церков на Львівщині створили список боржників. На Львівщині в одному із сіл у церкві висить прейскурант на церковні обряди, а ще віднедавна, і списки добродійників та боржників. Парафіяни називають це власною ініціативою, яка усіх влаштовує.

 

Днями на двері сакральної установи в одному з сіл Жовківського району з’явилися списки боржників, які не заплатили церковні пожертви ще з минулого року

На бланку надруковано в стовпчик прізвища тих, що провинилися перед священнослужителями і Господом, а навпроти значиться сума боргу – від 30 до 350 гривень. А внизу підписи членів церковного комітету.

Інформація про це швидко поширилася в Інтернеті. До списків церковних боржників львів’яни поставилися по-різному. Одні не приховують обурення і цікавляться, чи будуть злісних неплатників відлучати від церкви і піддавати анафемі. А може, і зовсім батюшки відмовляться хрестити, вінчати і ховати таких громадян? Інші ж нагадують, що храми утримували містили віруючі, і ще в Біблії сказано про горезвісну “десятину” на потреби храму.

Хто має рацію в цій історії, кожен вирішує для себе сам. Але виходить, що в наше матеріальне століття навіть в храмі Божому без грошей робити нічого.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі