Українцям радить готуватися до війни – Роман Безсмертний

Колишній член Тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на Сході України Роман Безсмертний переконаний, що українцям слід готуватись до війни і почати цей процес варто

Колишній член Тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на Сході України Роман Безсмертний переконаний, що українцям слід готуватись до війни і почати цей процес варто із підйому обороноздатності країни та її армії.

На думку Безсмертного, не варто думати, що цю проблему вирішено.

“Перша задача для України – навчитися воювати так, щоб ми могли забезпечити кожного солдата й офіцера засобами індивідуального захисту, зброєю, боєприпасами. Не треба думати, що Україна хоч в якійсь частині вирішила цю проблему”, – повідомив Безсмертний під час інтерв’ю виданню gordonua.com.

За словами експерта, сьогодні варто відбудувати нову армію, оскільки нинішня система загального призову та мобілізації не відповідає сучасним вимогам.

“Перші не хочуть воювати, а другі не здатні. Слід багато працювати, щоб боєздатність армії досягла такого рівня, при якому Україна могла б протистояти такому агресору, як Росія”, – наголосив Безсмертний.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі