Ані Лорак відмовилася від пропозиції стати громадянкою Росії

Піар-менеджер Ані Лорак заявив, що співачка відмовилася від пропозиції одержати російське громадянство. Артистка вважає себе українкою і не збирається змінювати місце проживання.

Співачка Ані Лорак, щільний графік якої не дозволяє приділяти належної уваги сім’ї , нещодавно відмовилася від російського громадянства.

За її словами піар-менеджера Михайла Успенського, у зірки є батьківщина, і вона любить Україну, незалежно від того, де найчастіше виступає і як до неї ставляться тут. З цих причин і мови бути не може про те, щоб прийняти громадянство іншої держави:

«Я не знаю, яка була мотивація у Віталія Мілонова. Нам офіційного листа, папери не надходило. Ані Лорак – громадянка України і громадянство міняти не збирається. У неї є батьківщина, вона любить Україну. Ви любите дружину, а два політики сперечаються, хороша вона чи погана. Ви перестанете її любити?».

Михайло також зазначив, що шанувальники люблять Ані Лорак не за національність і громадянство, а за те, що вона робить. Люди приходять на її концерти по всьому світу, і приходять вони, щоб почути творчість співачки, а не засудити її:

Ані Лорак відмовилася від пропозиції стати громадянкою Росії

«Як ставляться до неї деякі люди – це їх право. У тому ж Пітері приходять 12 тисяч людей на концерт, у них не виникає питання, який у артиста паспорт. Вони приходять на творчість і на самого артиста».

Виступ Ані Лорак в Санкт-Петербурзі  на концерті, присвяченому святкування 320-річчя російських військово-морських сил

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі