Вчені довели унікальність українських жінок

Українки потрапили в десятку найвищих жінок на планеті. Латвія, Нідерланди, Естонія, Чехія, Сербія, Словаччина, Данія, Литва, Білорусь і Україна – це країни з найвищими жінками.

Середній зріст голландського чоловіки зараз становить 183 сантиметри, латвійської жінки – 170 сантиметрів. Що стосується українських чоловіків – вони на 21 місці в світі за зростанням: між ірландцями та білорусами.

Нове дослідження відслідкувало тенденції зростання людей в 187 країнах з 1914 року.

Вчені виявили, що іранські чоловіки і південнокорейські жінки за століття зросли найбільше. Середньостатистичний іранець зараз більш ніж 16 см вище, ніж сто років тому, а середньостатистична мешканка Південної Кореї – більше, ніж на 20.

А ось американці підросли не так сильно: на 5 і 6 сантиметрів, залежно від статі. Причому вони втратили позиції в рейтингу зростання: маючи третє і четверте місця в 1914 році, тепер їх чоловіки опинилися на 37 місці, а жінки – на 42.
Верхні позиції у списку зараз займають європейські країни.

Найнижчими чоловіками на планеті, згідно з дослідженням, жителі Східного Тимору (160 см в середньому). А найнижчі жінки, як і століття тому, – гватемалки. Зараз середня жителька цієї країни зростанням 150 див.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі