Патріоти в окупації. Зворушливі історії тих, хто мріє про український Донецьк

В окупації залишилось багато свідомих українців, які чекають на звільнення. І хоч люди втомились чекати, коли ж в Донецьк повернеться Україна, та надії не втрачають.

Про це пише видання “Сегодня”, журналісти якого поспілкувався з місцевими донеччанами.

“У мене вдома є великий український прапор. Упевнений, що скоро в Донецьк повернеться українська влада і багато людей вийдуть на проукраїнський мітинг, як це було до початку війни. Я теж хочу туди піти зі своїм прапором – підтримати свою державу”, – розповів донеччанин Олександр Філіппов.

Каже, мають з дружиною спеціальну фразу “прасувати український прапор”.

“Якось ми читали новини в інтернеті, і там хтось із політиків переконливо так розповідав про швидке повернення Донбасу до складу України буде до кінця року. Після прочитання цієї новини я пішов на кухню чай заварити. Дружина мене запитала: “Ти куди?” я жартома відповів, що йду прасувати український прапор, мовляв, скоро ж стане в нагоді, на мітингу або параді. Ми посміялися, фраза стала крилатою і тепер після оптимістичних новин по Донбасу дружина мені кричить: “пора прасувати прапор!”, – пригадав Філіппов.

Більше того, місцеві жителі навіть готові працювати на відбудові Донбасу, тільки б в ранці прокинутись в українському Донецьку.

“Дуже хочу ввечері заснути, а вранці прокинутися і зрозуміти, що страшний сон закінчився. Що за ніч зникли всі бойовики і їхні поплічники, адмінбудівлі стоять порожні і прапори з “куркою” теж кудись поділися, по телевізору на місцевих каналах суцільне “лебедине озеро”, а на виїзді з Донецька в бік російського кордону стоїть низка автомобілів, в яких “адепти ДНР” назавжди покидають український Донецьк”, – щиро розповіла донеччанка Олена Криволапова.

Нещодавно в мережі з’явилось відео, на якому місцева жителька голосно увімкнула українську музику, щоб її слухали, «сусіди-сепаратисти – нехай звикають, що Донецьк – це Україна”, – коментує авторка відео.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі