Ватажок “ЛНР” вже готується до переговорів із Савченко

Ватажок терористів так званої «ЛНР» Ігор Плотницький розпочав підготовку до переговорів з українським нардепом Надією Савченко. Він вже дав розпорядження створити робочу групу для ведення переговорів Савченко.

Про це пише один із сайтів терористів.

“Ні для кого з вас не секрет, що Савченко звертається і зверталася з тим, щоб зустрітися, поговорити і так далі. Я вже намагався пояснити, що ніхто не проти того, щоб поговорити з питань миру. Але у неї повинен бути визначений державний статус. Але з іншого боку, вона є депутатом Верховної ради, ПАРЄ і так далі”, – заявив Плотницький.

Відтак, він доручив так званому голові “Народної Ради “ЛНР” створити для цього спеціальну групу. Така група має бути створена вже найближчим часом. Далі бойовики планують вийти на зв’язок з Савченко і запропонувати їй зустріч.

“З Савченко, я думаю, зв’язатися не складно, запропонуйте зустріч. Чи захоче приїхати сюди – ми будемо гарантувати їй безпеку”, – наголосив лідер бойовиків.

Нагадаємо, раніше глава так званої “ДНР” Олександр Захарченко заявив, що готовий зустрітися з Савченко. Перед тим Савченко заявила, що готова поїхати в окуповану частину Донбасу і зустрітися з ватажками терористів. Пізніше навіть з’явилась інформація про початок її неофіційних переговорів з представниками бойовиків.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі