В уряді озвучили нечувану кількість кримінальних справ проти “Укрзалізниці”

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що близько 400 кримінальних проваджень початі проти посадовців різних рівнів «Укрзалізниці», не всі з них активно розслідуються.

Про це він повідомив в ефірі Громадського ТБ.

За його словами порушення на “Укрзалізниці” носять масовий характер і охоплюють всі щаблі діяльності підприємства. Це стосується, як непрозорих закупівель, так і логістичних послуг.

“Вся система не може триматись на одній людині. Ми говоримо про сформовані стійкі групи впливу, які ми хочемо зупинити. Ми маємо також справу із групами зовнішнього тиску і впливу”, — сказав міністр.

У контексті цього міністр анонсував, що до кінця року Мінінфраструктури хоче запровадити додаткову електронну систему, яка забезпечить прозорість будівництва інфраструктурних об’єктів.

Ми не полюємо на відьом, ми полюємо на корупціонерів. Якщо реформування “Укрзалізниці” та “Укрпошти” буде успішним, ми покажемо іншим, що ми рухаємось у правильному напрямку, — зауважив Омелян.

Як відомо, 25 липня детективи Національного антикорупційного бюрозатримали начальника департамента планування і контролю закупівель “Укрзалізниці”.

12 липня ще 3 чиновників «Укрзалізниці» опинились під вартою через підозру у розкраданні понад 20 мільйонів гривень.

   

Залишити коментар

Кометарі