Топ-новини: Турчинов про нову російську зброю на Донбасі, терористи хочуть зустрітись з Савченко

Секретар РНБО Олександр Тручинов розповів, які види нового озброєння Росія випробовує проти українських військових на Донбасі.

Зокрема, у липні проти українських воїнів противник застосовував російські мінометні комплекси КМ-8 “Грань” з керованими 120-міліметровими мінами та переносними засобами автоматизованого управління вогнем “Малахіт”.

Секретар РНБО також зауважив, що відбувається бойове застосування нового БПЛА “Інспектор-601”, призначеного для виконання ударних, розвідувальних та спеціальних завдань, комплексу РЕБ “Шиповник-Аэро” та багатофункціонального комплексу РЕБ “Ртуть-БМ”, а також приладів лазерної локації і лазерних приладів оптико-електронної протидії останнього покоління.

Захарченко не проти зустрітись з Савченко

Глава так званої “ДНР” Олександр Захарченко прокоментував заяву українського нардепа Надії Савченко про те, що вона готова вести переговори навіть з терористами, щоб звільнити українських заручників.

Можна зустрітися. Тільки спочатку я повинен розуміти, про що будемо говорити. А то сама ця зустріч на нейтралці більше схожа на піар, проти якого начебто виступає Савченко. Я готовий вислухати пропозиції по порядку. Якщо Савченко запропонує обговорити конкретні і реально важливі речі, то можна зустрітися,
– цитують ватажка бойовиків сепаратистські сайти.

Нардеп дивився порно прямо на засіданні Ради

Відомий нардеп В’ячеслав Константіновський приходить у Верховну Раду не тільки, щоб попрацювати.

Журналісти впіймали, як він переглядав і поширював пікантне відеопрямо посеред пленарного засідання.

Сам Константіновський поспішив виправдатись щодо цього інциденту.

Анонс

26 липня до Києва дійде хода УПЦ МП. Голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що на цей день у Києві готуються масові провокації.

   

Залишити коментар

Кометарі