Обережно! Пластиковий рис з Китаю на ринках країни!

Називається він «Учан» (Wuchang; назва така ж, як у «елітного» цього сорту рису) популярність набирає неймовірно швидко. Все за рахунок чудового ароматного запаху, прекрасного смаку і ціни, яка звичайно в 2 рази нижче, ніж на звичайний рис!

Позамежний ринковий успіх фейкового рису «Учан» привів до двох неприємних наслідків: по-перше, успіху китайців стали заздрити виробники по всьому світу; по-друге, Китай вже налагодив його експорт під різними торговими марками.

Взагалі-то вважається, що Китай виробляє цей фальшивий рис вже близько 4 років.

Якщо ви будете їсти його, то напевно незабаром розпрощалися зі своїм здоров’ям пише news24.

Кожен рік в КНР проводиться 800 000 тонн цього рису «Учан» (це такий дорогий сорт для місцевих) і 10 000 000 тонн підробленого, з додаванням пластику.

Є підроблений «Учан» — все одно що жувати пластикові пакети.

Проблеми спочатку зачіпають систему травлення. А подальші наслідки можуть бути фатальні.

І поки в перенаселеному Китаї нікому немає справи до пластику, який вживається в їжу, у західних країнах вже щосили обговорюють, чи можна використовувати пластик в якості УПАКОВКИ для харчових продуктів.
Адже бісфенол-А та інші хімікати з групи фталатів, з яких зроблені наші пакети, коробки та упаковки, дуже шкідливий для здоров’я. Зокрема, вони негативно впливають на нашу репродуктивну систему.

Група так званих «пластифікаторів», тобто хімікатів, що використовуються при виробництві пластику і фальшивого рису «Учан», була заборонена в ЄС ще в 2005 році. Але чи ви довіряєте уряду і магазинам тієї країни, в якій живете?

Так що кращий спосіб захистити себе і свою сім’ю — просто не купувати рис, привезений з Китаю. Принаймні, той, на упаковці якого є слово «Учан».

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі