ТОП-новини: загострення на Донбасі, яйця для Савченко, російські спортсмени їдуть на Олімпіаду

У неділю в Адміністрації Президента озвучили сумну вістку – минулої доби на Донбасі загинуло шестеро українських військовослужбовців. А тим часом Міжнародний олімпійський комітет дозволив російським спортсменам взяти участь в Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро – однак за певних умов.

Чорний день на фронті

У неділю речник Адміністрації президента з питань АТО Олександр Мотузяник озвучив погану звістку – в суботу на Донбасі загинули 6 українських військових, 13 бійців зазнали поранень, ще 8 – отримали контузії. Серед загиблих – молодший сержант 59-ї механізованої бригади Сергій Шадських, який 14 квітня 2016 року прямим потраплянням знищив відразу два “Урали” бойовиків з мінометами.

Неспокійно на фронті було й в неділю – з півночі до 18:00 бойовики 26 разів відкривали вогонь на маріупольському та донецькому напрямках.

МОК дозволив Росії брати участь в Олімпіаді

Міжнародний олімпійський комітет не став забороняти російським спортсменам брати участь у Олімпіаді, яка стартує 5 серпня. Остаточне рішення щодо допуску того чи іншого спортсмена прийматимуть міжнародні спортивні федерації. При цьому російські атлети мають пройти додатковий допінг-тест.

Яйця для Савченко

Останні заяви Надії Савченко не пройшли непомітно – в Одесі двоє чоловіків під час виступу нардепа почали кидати у неї яйця, однак невлучно.

Анонс дня

25 липня в Україні стартують чергові масштабні військові навчання по всій території України – “Південний вітер-2016”. Під час активної фази навчань заплановано відпрацювання практичних дій, зокрема – проведення тактичних навчань батальйонів (дивізіонів) з бойовою стрільбою, десантуванням та рейдами підрозділів Високомобільних десантних військ, переміщенням на значні відстані комбінованим способом із подоланням водних перешкод, виконанням льотно-тактичних завдань, відбиттям повітряного нападу противника тощо.

   

Залишити коментар

Кометарі