Як легко прокинутись вранці: ефективні поради

Запашна кава зранку – найпопулярніший, проте далеко не єдиний спосіб швидко прокинутись та зарядитись енергією на весь день.

Ось декілька ефективних способів зарядити себе енергією зранку та залишатись бадьорим весь день, передає Health Info.

З’їсти яблуко

Глюкоза, якої дуже багато в яблуках, допомагає організму підбадьоритись. Але на відміну від солодкої випічки чи тортів – така глюкоза зовсім не шкідлива для організму.

Не закривати на ніч штори

Сонячне світло впливає на сітківку ока і пригнічує вироблення мелатоніну – гормону сну. Тому не закривайте штор з вечора і вранці ви легко прокинетеся і будете почувати себе бадьоро.

Випити склянку холодної води

Під час сну організм зневоднюється і це викликає почуття втоми. Вранці необхідно відновити водний баланс організму, тому склянка холодної води в цьому допоможе.

Ранкова пробіжка

Біг прискорює вироблення ендорфіну – гормону радості. Тому гарний настрій і заряд бадьорості буде забезпечено на весь день.

Зробити масаж

Помасажуйте тім’ячко, точки між великим і вказівним пальцями, місця під центром колінної чашечки і основу шиї. Масаж цих точок змусить вас почуватись енергійніше.

Додавати м’яту

М’ятні запахи сильно збуджують нервову систему. Можна випити чай з цією рослиною або просто скористатися м’ятною зубною пастою – тонізуючий ефект буде той же.

   

Залишити коментар

Кометарі