Про Волинську трагедію: а коли поляки вибачаться перед українцями?

Друга палата польського парламенту щойно ухвалила визнати Волинську трагедію геноцидом поляків.

Не десь у кулуарах парламенту, а в обгрунтуванні ухвали йдеться про “злочинну українську націоналістичну ідеологію”, яку нині просувають в Україні! Польські депутати переконані, що українці не мають права вважати героями членів ОУН і УПА. Це так само, як би Німеччина сьогодні заявила, що поляки не мають права героїзувати учасників польського Руху опору.

Тепер чекаю, коли польський парламент так само дружно вибачиться перед українцями за пацифікацію, яка власне й спричинила Волинську трагедію, та операцію “Вісла”.

А пан Качинський, який підтримав ідею саме в такий спосіб висловити солідарність Україні, коли намагався стримувати Росію на своїх східних (а не західних рубежах), вибачиться перед лемками за те, що у нихвкрали батьківщину, за знищені під корінь українські церкви та будь-які пам’ятки старовини, які б нагадували, що східна частина Польщі колись була Україною.

А ще чекаю, коли президент Дуда покладе вінок до пам’ятника жертвам “операції Вісла”. І може навіть стане на коліна. До речі, а де в Україні є такий пам’ятник?

 

Залишити коментар

Кометарі