Анастасія Волочкова продемонструвала свій самий непомітний шпагат

Епатажна зірка і успішна балерина Анастасія Волочкова славиться своєю розтяжкою, демонструючи запаморочливі шпагати. Але в цьому році шанувальникам Волочкової довелося задовольнятися найбільш скромним і непомітним шпагатом з усіх, зроблених нею.

Анастасія Волочкова продемонструвала свій самий непомітний шпагат

Ім’я Анастасії Волочкової сьогодні знаходиться на слуху у кожного. Багато хто знає її як відому балерину і епатажну зірку шоу-бізнесу. Інші ж знайомі з Анастасією завдяки досить-таки гучних скандалів, які невідривно слідують за балериною під час кожного її відпочинку. Але цього разу Волочкова вирішила убезпечити себе від хвилі засудження в соціальних мережах і продемонструвала фото приголомшливою скромності. Під час відпочинку в Криму, в Ялті, Анастасія вирішила освіжитися і заодно показати свою відмінну розтяжку. Одержаний шпагат, безумовно, був вище всяких похвал, але помітити його вийшло далеко не у кожного і не з першого разу.
Анастасія Волочкова продемонструвала свій самий непомітний шпагат

У мережі Instagram знімок відразу ж назвали одним із самих скромних шпагатів Волочкової. З упевненістю можна сказати, що проявлена обачність пішла лише на користь іміджу зірки. Що ж стосується продемонстрованої розтяжки, то можна лише позаздрити спортивної підготовки Анастасії.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі