Метою вбивць був саме Шеремет, – джерело

Правоохоронці, які займаються розслідуванням вбивства Павла Шеремета схиляються до версії, що метою вбивць був саме журналіст.

Як повідомляє ZN.UA з посиланням на власне джерело в правоохоронних органах, про це свідчить попередня інформація, отримана слідчою групою в процесі первинного огляду тіла і автомобіля.

Розрахунок був точний і грамотний. Вибухівки було закладено рівно стільки, щоб вистачило лише для водія, і не зачепило нікого поруч. Якби вибухова хвиля пішла вниз, її б суттєво загасило в землі, але вона пішла вгору і вліво. Це було полювання виключно на жертву вбивства,
– переконаний співрозмовник.

За його словами, якби в машині були пасажири, то вони, судячи з характеру вибуху, швидше за все вижили би.

“Це говорить про те, що розрахунок був суто на враження водійського місця, а не на знищення всієї машини”, – додало джерело.

Читайте також: Неподалік місця вибуху машини з Шереметом стояв дуже підозрілий чоловік, – польський експерт

Він також додав, що за попередньою оцінкою судмедекспертів, Шеремет помер внаслідок несумісних з життям травм і втрати крові.

“Мінно-вибухова травма, смерть наступила від великої, швидкої та критичної для життя (1-2 хвилини) втрати крові і шоку. Шансів не було”, – констатував співрозмовник.

Нагадаємо, 20 липня на перетині вулиць Івана Франка та Богдана Хмельницького у Києві вибухнув автомобіль, в якому їхав журналіст Павло Шеремет.

У мережу виклали детальне відео з камер спостереження з місця загибелі журналіста. Також є кадри його порятунку. Радник голови СБУ Юрій Тандіт розповів про версії вбивства журналіста.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі