Свідки розповіли подробиці загибелі Павла Шеремета

На місці вибуху машини, у якій перебував Павло Шеремет було чимало свідків, які розповіли журналістам подробиці трагедії.

Зокрема, чоловіка, який представився Олексієм, зазначив, що машина, в якій перебував Павло Шеремет, зупинилась на перехресті та одразу вибухнула – ані хвилиною раніше, ані пізніше.

За його словами, “швидка” на місці трагедії з’явилась буквально за 5 хвилин, а може навіть і раніше, причім одразу 3 машини.

Водія витягнули очевидці, поклали на шматок тканини. У водія вже була агонія та почалися конвульсії. Деякі частини тіла була відірваними. Обличчя залишилось неушкодженим, однак було дуже блідим,
– підкреслює очевидець.

Крім того, люди після вибуху стверджували, що це був газ, однак на думку все того ж Олексія, “це не міг бути газ, оскільки зазвичай балони ставлять позаду, а цьому випадку задня частина машини була цілою”.

За словами інших свідків інциденту, автомобіль “Субару XV”, у якому перебував Шеремет, їхав вулицею Івана Франка, і несподівано піднявся шар полум’я, ймовірно, з моторного відсіку.

Також стверджуються, що ніхто, окрім Павла Шеремета, більше не постраждав.

Відзначимо, що одразу на місце події прибули нардеп від БПП Мустафа Найєм та голова Нацполіції Хатія Деканоїдзе.

Крім того, правоохоронці перекрили рух і не підпускали нікого до автівки. На місці трагедії перебуває дуже багато машин патрульної поліції.

Нагадаємо, сьогодні вранці унаслідок вибуху автівки загинув відомий журналіст Павло Шеремет.

Генпрокурор України Юрій Луценко назвав трагедію убивством.

   

Залишити коментар

Кометарі