Повстанці відступили, щоб завдати нового удару по Туреччині?

Зараз проти турецького керівництва йде активна інформаційна та дезінформаційна війна

The Times повідомила про те, що 14 кораблів ВМФ Туреччини, а також командувач флотом Вейсель Кезеле зникли з поля зору військово-політичного керівництва країни. Раніше повідомлялося про те, що командувач ВМФ був захоплений повстанцями.

Зниклі, за версією The Times, кораблі перебували в Чорному і Егейському морях.

Вчора надійшла інформація про те, що деякі повстанці після провалу путчу втекли на декількох військових вертольотах з повними боєкомплектами снарядів, а також, що кілька груп спецназу сховалися в горах.

Треба розуміти, що зараз проти турецького керівництва йде активна інформаційна та дезінформаційна війна, частиною якої є вкидання фейків про відрубані прихильниками Ердогана голови солдатів, забивання на смерть перехожих за необережні репліки і т. п. Не виключено, що частиною цієї кампанії є і поширення чуток про те, що бунтівники не склали зброю, а готуються продовжити опір.

Тим не менше, треба визнати очевидне – у заколот було залучено не нечисленну купку змовників, а значну частину начальницького та офіцерського складу армії. У тому числі і бойові офіцери, які мають досвід протипартизанської війни, а значить, і навики партизанської війни.

Тому в принципі не можна виключати того, що в найближчі дні або тижні вони спробують продовжити повстання або перейти до сценарію партизанської війни, особливо на тлі невдоволення значної частини офіцерів і чиновників масовими чистками, що йдуть в держструктурах.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі