Соцмережу підірвало фото «ікони» із зображенням Тимошенко з хресної ходи Московського патріархату (ФОТО)

Користувачі соціальних мереж активно коментують фото з хресної ходи Московського патріархату, де одна з учасниць тримає «ікону» із зображенням лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

Користувачі соціальних мереж активно коментують фото з хресної ходи Московського патріархату, де одна з учасниць тримає «ікону» із зображенням лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

Користувач соцмережі Олена Камнева на своїй сторінці опублікувала відповідне фото та написала: «(с) КуляNews. До сонму «святих ликів», поряд зі Сталіним і «легітимним» Януковичем, приєдналася і Юлія Тимошенко. І ні, це не фотошоп».

«Чудотворна ікона Качанівської Газоматері», – з іронією пише вона в коментарях. Дана публікація викликала чимало коментарів у користувачів Мережі. «Фото дня: свята Юлія Газородна. Віруй, і так отпустятся тобі всі твої тарифи!», «З лабутенами чи без», «Чудотворна ікона, що захищає від високих тарифів і зниженого тиску газу в трубі», – пишуть вони. Деякі користувачі запевняють, що дане фото є фотошопом.

Соцмережу підірвало фото «ікони» із зображенням Тимошенко з хресної ходи Московського патріархату (ФОТО)

Нагадаємо, священик УПЦ Київського патріархату Іван Сидор повідомив, що в центрі Києва представники УПЦ Московського патріархату заспівали пісню «Боже, царя храни».

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі