Жириновський заявив, що Росії вигідні теракти, які відбуваються по всій Європі і побажав всім європейцям «здихати і гинути»:

Теракт забрав життя 85 громадян і скалічив сотні людей. Серед жертв цього масового вбивства були і українці.

Сьогодні Франція отримує щирі співчуття з усього світу. А ось реакція одіозного російського політика Жириновського, який, по суті, є рупором Кремля, відрізняється своїм цинізмом і тупістю, як втім, і завжди.

Про це пише на своїй сторінці в соц. мережі керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

«Ефективніше — тотальне прослуховування. Вони мобілізують у Франції 10 тисяч осіб. Можна ще мобілізувати, половину чоловіків Франції у формі патрулюватимуть всі вулиці «, — повчає французів скандально відомий російський політик Жириновський.

Цікаво, що всього 4 місяці тому цей «експерт» і «стратег» Жириновський заявив, що Росії вигідні теракти, які відбуваються по всій Європі і побажав всім європейцям «здихати і гинути»:

«Теракти зараз йдуть в Європі, і будуть йти по всій. І нам це вигідно. Нехай вони дохнуть і гинуть», — заявив Жириновський в березні цього року.

«Я не уявляю, щоб український політик чи депутат сказав тощо. Таке може тільки «політеліта» Росії — тієї самої путінської Росії, яка топить сьогодні Донбас в крові руками українців як своїх військових, так і найманців-терористів, — написав Дмитро Тимчук .

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі