Як встановити гру Pokemon Go українцям: проста інструкція

Гра Pokemon Go вже доступна у США, Новій Зеландії та Австралії. Нині вона з’явилася у Німеччині та Великобританії. В Україні вона поки що офіційно не доступна та завантажити її у свій телефон можна.

Гучний старт грі забезпечила вдала промо-компанія від японської компанії Nintendo – ветерана у світі електронних ігор. Лише через два тижні після релізу вже мільйони користувачів завантажили собі цю гру.

Аби поганяти за покемонами, потрібно зайти на спеціальний сайт та завантажити APK-файл. Перед тим в “Налаштуваннях телефону” в меню “Безпека” – дозволити встановлювати додатки з невідомих джерел. Досить небезпечний хід, але якщо кортить пограти, то доведеться ризикувати.

Після цього – гра вже на вашому смартфоні. Перед погонею за покемонами радять під’єднати додатковий акумулятор, адже гра дуже швидко розряджає телефон.

Шукаючи покемонів, не забувай, що навколо вас – реальне життя. Тому уважно переходьте дороги, слідкуйте за транспортом та оточуючими людьми.

Гравці кажуть, що Pokemon Go дає можливість не лише грати, але зустрічати однодумців і спілкуватися з ними. Безперечна перевага забавки – необхідність постійно рухатись фізично. Але треба пам’ятати, що це все одно лише гра і завжди є загроза того, що віртуальний світ замінить реальний.

   

Залишити коментар

Кометарі