У Єревані озброєні люди захопили будівлю поліції (відео)

При захопленні будівлі одна людина загинула, ще декілька поранені, передають ЗМІ.

У столиці Вірменії Єревані група озброєних сил захопила будівлю однієї з частин полку патрульно-постової служби поліції в районі Еребуні. Про це в неділю, 17 липня, повідомила прес-служба поліції Вірменії.

Згідно з повідомленням, опозиціонери вимагають відставки влади Вірменії та звільнення координатора вірменської опозиційної громадянської ініціативи “Установчий парламент” Жирайра Сефиляна, який перебуває під арештом за звинуваченням у незаконному придбанні та зберіганні зброї.

За повідомленням телеканалу “Еркир медіа”, у результаті захоплення будівлі одна людина загинула, ще кілька отримали поранення. Особи потерпілих не уточнюються.

За даними місцевих ЗМІ, в заручниках утримується заступник начальника поліції Єревана Валерій Осіпян. Раніше повідомлялося, що група озброєних осіб на світанку увірвалася на вантажівках на територію поліцейської дільниці, протаранивши ворота. До захопленого опозиціонерами будівлі ділянки стягнуті війська.

Лідер ініціативи “Установчий парламент” Жирайр Сефилян був затриманий 20 червня. За версією слідства, Сефилян разом з групою осіб запланував захоплення допомогою збройних угруповань, будівель, споруд, засобів телекомунікацій, в тому числі телевежі Єревана.

У слідчих органах зазначають, що члени групи планували здійснити свої плани після квітневого загострення в зоні карабаського конфлікту.

Джерело

 

   

Залишити коментар

Кометарі