НА СОФІЇВСЬКІЙ ПЛОЩІ ВІРЯНИ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ СКАНДУЮТЬ “ПУСТЬ ВОСКРЕСНЕТ ВТОРАЯ РОССИЯ!”

У суботу, 17 липня, в Києві біля Софії Київської зібралися віряни Московського Патріахату. Вони вигукують “Пусть воскреснет вторая Россия!” і співають “Боже, царя храни!”, тримаючи в руках зображення та ікони Миколи ІІ.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив священик УПЦ КП Іван Сидор. “На сході гинуть наші брати українці, а на Софійській площі, в самому що не є центрі Києва, вигукують і співають про Рассею-матушку і царя батюшку, і про Україну – “вторую Россию””, – коментує священик.

Це зібрання відбувається неподалік будівлі СБУ. .  Нагадаємо, що Служба безпеки України вбачає в проведенні хресного ходу, який організував Московський патріархат, ризики дестабілізації ситуації в Україні. Але голова СБУ Василь Грицак запевняє, що спецслужби роблять усе можливе, аби не допустити провокацій. На початку місяця учасники хресного ходу стартували двома колонами – одна зі Свято-Успенської Святогірської лаври на Донеччині, інша – з Почаївської лаври на Тернопільщині.

Серед прочан помічали людей військової статури, а серед атрибутів – так звані “гвардійські стрічки” та значки російського царя Миколи Другого. 27 липня вони зустрінуться в Києві перед Днем хрещення Київської Русі. На загальному молебні очікується близько 30 тисяч прочан.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі