Луценко пообіцяв посадити Ляшка

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що генеральний прокурор України Юрій Луценко хоче кинути його за ґрати. Про це народний депутат написав у соціальній мережі facebook.

“За “загрози” цьому “реформованому”прокурору Чернігівської області Віктору Носенко президентський кум Луценко хоче посадити мене в тюрму. Порошенко і його кум не знають, що ще придумати, аби змусити нас мовчати про його офшори і корупцію. Примітивні!” – йдеться в повідомленні.

“А Луценко Макошинська в’язниця, на жаль, нічого не навчила, забув, як його самого довільно садили, зараз сам робить так само проти політичних опонентів влади”, – додав політик.

Раніше повідомлялося, що Олег Ляшко влаштував “розбір польотів” з чернігівським прокурором Віктором Носенко по телефону.

Нардеп вирішив не обмежуватися своїми претензіями, які він висловив у Верховній Раді, і продовжив полеміку з Віктором Носенко в телефонному режимі. Лідер Радикальної партії в вираженні своїх думок як завжди не стримувався.

Крім того Ляшко порадив прокурору йти у відставку, а з приводу висловлених ним загроз звертатися до генерального прокурора Юрія Луценка.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі