Вже готують переворот в Росії, Путіна чекає доля Януковича – експерт

Переворот в Росії вже готується повним ходом. Але на даний момент йде тільки перша стадія його підготовки. Про це заявив новоспечений політик, розпалювач війни на Донбасі Ігор Гиркин.

Путіну залишилося правити трохи більше року. Основною і єдиною дієздатною силою, яка зацікавлена якомога швидше “повалити режим” будь-якою ціною, це група олігархів “родом з 90-х”. Саме ця група почала готувати переворот у Росії. Про це на своїй сторінці в соцмережі заявив Ігор Гиркин.

За словами Гиркина претендувати на перехоплення влади угруповання, у якій (умовно) складаються Чубайс, В. Шувалов (реальний керівник уряду Медведєва), Кудрін, Греф і багато інших. За якими, в свою чергу стоять олігархи “сім’ї” і, що набагато серйозніше – той самий “Захід”, з яким Путін “типу бореться”.

“До цього ж угруповання, на моє глибоке переконання, належить і Сурков, який лише “маскується під ультра-патріота”, щоб зрадити “шефа” також, як Порошенко зрадив Януковича – в самий останній момент”, – заявив Гиркин.

За його словами, зазначене угруповання буде готувати “серпень 1991-го – 2.0”. У перспективі. Обережно, щоб не “злякати” Путіна і не потрапити під роздачу.

“Путіну в цьому сценарії уготована роль “нового Горбачова” (варіант – Януковича) і він (поки, принаймні) демонструє завидну постійність у слідуванні за вказаним шляхом. Чому – я вже написав вище: не може, не вміє і не хоче. І ще – боїться. Боїться відповідальності”, – повідомив Гиркин.

Він так само підкреслив, що для того, щоб переворот в Росії відбувся, залишилося зовсім не довго. Для цього необхідно довести ситуацію до піку всебічного кризи і не дати створити умови та інструменти для її нормалізації.

“Це здійснюється успішно, чому Путін сприяє максимально ефективно – зберігаючи своїх “майбутніх гробарів” у найважливіших важелів влади.

Крім того, треба “десакралізувати” владу цілком і її головного носія – в першу чергу. Благо, приводів для знущання над нескінченними ідіотськими прорахунками влади – достатньо”, – заявив Гиркин.

 Вже готують переворот в Росії, Путіна чекає доля Януковича – експерт

Нагадаємо, що астролог Влад Росс вже прогнозував, що переворот в Росії відбудеться в 2017 році , а Росія незабаром розпадеться.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі