10-річна дочка Волочкової зі скандалом втекла з «Артеку»

По закінченню відпочинку в Греції Анастасія Волочкова вирішила відправити свою 10-річну дочку Аріадну в широко відомий дитячий табір «Артек». Мета даного заходу полягала в бажанні адаптувати дочку до проживання у дитячому колективі, а також у розвиток командного духу та вміння контактувати з однолітками.

В цей період сама прима-балерина перебувала на гастролях з театром і тому підтримувала зв’язок з дитиною виключно по телефону. Спочатку Волочкова не надала особливого значення скаргами Аріадни, вважаючи їх звичайним капризом домашньої дитини, яка не звикла, 24 години на добу перебувати в товаристві інших дітей.
10-річна дочка Волочкової зі скандалом втекла з «Артеку»

Одним з перших тривожних дзвіночків послужила фраза дочки про відсутність питної води під час 3-х годинного шляху до табору. Однак цим справа не обмежилася, Аріадна кожен день дзвонила матері в сльозах з проханням забрати її з табору, тому що вожаті, не займаються дітьми, які надані сам себе. В «Артеку» не проводилися ніякі конкурси, розважальні та спортивні заходи, екскурсії, як було за часів перебування там, у дитячому віці самої балерини.

У підсумку, щоб уникнути великих неприємностей дочка Волочкової з табору забрала бабуся. Пред’явить зірка звинувачення керівникам дитячого закладу поки невідомо.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі