Нардеп України Парасюк. назвав силу яка могла б становити загрозу для влади в Україні

Організувати державний переворот в Україні може лише батальйон “Азов”, який входить до складу Нацгвардії.

Про це в ефірі  заявив народний депутат України Володимир Парасюк.

Він уточнив, що має на увазі лише теоретичну ресурсну можливість, а не бажання чи намір “Азову”.

“Те, що у нас є такі сили (здатні здійснити державний переворот, – ред.) – це факт. Можу сказати, що в 14-му році їх було набагато більше, зараз, напевно, залишився тільки один – це мій колега по парламенту, який створив батальйон “Азов”. Це досить потужна, структурована і в першу чергу ідеологічна організація, яка здатна на таке. Чи вони на це підуть, я відповісти, на жаль, не можу, це залежить від їх амбіцій, їх бачення”, – сказав нардеп.

Він зазначив, що решта добровольчих батальйонів були умисне ослаблені або взяті під контроль, щоб знизити їх небезпеку для влади.

“Порошенко настільки постарався, щоб вони не були дієвими, що від решти добровольчих батальйонів такої загрози немає, лише “Азов” залишився незалежним від Адміністрації президента. Можливо, він залежний від Авакова, але точно він немає хорошого діалогу з Порошенко”, – каже Парасюк.

Він згадав і про “Правий сектор”, який, на його думку, також має можливість на держпереворот.

“Є ще “Правий сектор”, який зараз переживає інформаційну війну і який дискредитують кожного дня. ПС має можливості, це можливий варіант, але у них немає централізованого поставлення ресурсів, як у “Азова”, – заявив нардеп.

Джерело

 

Залишити коментар

Кометарі