Експерт прокоментував причини теракту в Ніцці. Співчуття українців…

Теракт у Ніцці, як і попередні в Парижі, Брюсселі, Туреччині, у будь-якому випадку дестабілізують ситуацію в ЄС. І змушують Європейський Союз до заходів по реформуванню системи безпеки, в тому числі щодо міграційної політики.

Про це у коментарі сайту “24” розповів Андрій Бузаров, експерт з міжнародних та правових питань.

Поки складно сказати, хто стоїть за цим терактом. Традиційно це можна повязати з “Ісламською державою”, у будь-якому випадку не можна однозначно сказати, хто саме це організував. “Ісламська держава” – це дуже неоднорідна структура,
– зазначив він.

Власне сказати, чому саме Франція, важко. На думку Бузарова, тут можна виділити декілька причин: перш за все, Франція, одна з ключових країн ЄС. По-друге, країна є активним учасником боротьби проти радикальних груповань на Близькому Сході. По-третє, Франція перенаселена багатьма вихідцями із Близького Сходу, котрі сповідують радикальні ідеї: не “чистий” іслам, а саме радикальні погляди політичного ісламу.

Четвертий фактор, за словами експерта, у Франції досить слабкий рівень підготовки правоохоронних органів: попередження таких терактів і реагування на них.

Той факт, що це сталося під час святкувань національного свята Франції вказує на ще більшу зухвалість терористів. Тобто, щоб Франція зазнала більшого морального пригнічення й, щоб ще більше розлютити французів і керівництво країни, – коментує Бузаров.

Нагадаємо, в ніч на 15 липня у французькій Ніцці під час святкування Дня взяття Бастилії стався жахливий теракт У натовп людей в’їхала вантажівка. Згодом, нападник почав стріляти по перехожих. Відомо про понад 80 жертвтерористів. Серед загиблих є українець.

Україна співчуває Франції через жахливий теракт у Ніцці. З самого ранку під Французьке посольство у Києві люди несуть букети живих квітів.

 

За словами охоронців перші букети з’явилися на порозі будівлі ще о другій годині ночі. Вшанувати пам’ять жертв приходять політики, громадські діячі та прості кияни

Просто так співпало, що у нас співбесіда в посольстві. Я живу і працюю у Франції, тож сприймаю це як особисту трагедію,
— розповіла Ганна.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі