Цей напій оновить вашу печінку

Наш організм майже завжди сповнений токсинів через повсякденному житті і низького рівня споживання здорової їжі. На сьогоднішній день на полицях у супермаркетах в основному шкідлива їжа. Ми споживаємо нездорову їжу в ресторанах швидкого харчування. Все це негативно відбивається на нашій печінці.

Для того, щоб захистити печінку, ми повинні проводити детоксикацію. Це дозволить нам підтримувати нашу печінка здоровою і ефективно функціонуючою.

Ось як ви можете чистити печінку за допомогою цього напою!

Захворювання печінки можуть залишатися непоміченими протягом тривалого часу. Переконайтеся, що ви їсте здорову їжу і очищаєте печінку правильно.

Наше здоров’я залежить від здорової печінки. Очистити печінку дуже просто, тому що це можна зробити в абсолютно природним чином, без відвідування будь-яких медичних фахівців, тільки за допомогою м’яти!

Ось наш дивовижний рецепт!

Інгредієнти:

жменя свіжого листя м’яти

трохи лимонного соку

трохи апельсинового соку

1 літр очищеної води

мед за смаком

Приготування:

Налийте воду в каструлю і доведіть до кипіння. Покладіть листя м’яти і залиште кипіти приблизно на 5 хвилин. Потім дайте охолонути протягом декількох хвилин. Додайте лимонний і апельсиновий сік разом з тертою лимонною цедрою. Додайте мед!

Цей напій можна вживати гарячим або холодним, як вам більше подобається. Ваша печінка буде очищена, а також ви отримаєте багато переваг для вашого шлунка і всієї вашої травної системи. Спробуйте зараз же! Ви не пошкодуєте про це!

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі