ЖІНКА, ЯКА НАМАГАЛАСЬ ПРОДАТИ ДИТИНУ ЧЕРЕЗ СОЦМЕРЕЖІ, “ПРОСТО ШУКАЛА ЇЙ РОДИНУ” (ВІДЕО)

1388767871_novorozhdenniy-malysh-doma2
  *****  

Сьогодні, 13 липня, Солом’янський районний суд Києва обрав запобіжний захід на час досудового розслідування жінці, яку упіймали на отриманні грошей за новонароджену дитину.

Затриманій призначили домашній арешт з 23-ї години вечора до 7-ї ранку та відпустили з судової зали.

Жінка, яка намагалася знайти покупців для своєї на той момент ще ненародженої дитини у соцмережах, провини не визнає та стверджує, що корисливих намірів не мала. Каже, має вже двох дітей, яких виховує, а умови життя не дозволяють їй утримувати немовля.

“Я хотіла їй знайти нормальну сім’ю. Не за гроші, а так”, – заявила на суді затримана.

У соцмережі жінка була підписана на тематичну групу – де розшукують тих, хто хоче відмовитись від дитини. Й активно пропонувала ненароджене немовля потенційним клієнтам. Її затримали біля лікарні у Боярці, де вона народила. Жінка передала клієнтці документи про народження, а в обмін отримала 30 тисяч гривень.З грошима на руках її й упіймали правоохоронці.

Тепер слідство з’ясовуватиме – чи є у діях затриманої ознаки злочину. Зокрема, проведуть психологічну експертизу. Адвокат стверджує, що його підзахисна перебувала у важкому морально-емоційному стані. Прокурори кажуть – за гроші чи безкоштовно, але дії цієї жінки все одно були злочинними. Якщо затриману визнають винною, їй загрожує ув’язнення до 15 років за торгівлю людьми.

Джерело

 

Залишити коментар

Кометарі