Єдина дочка глави МЗС РФ Сергія Лаврова майже не розмовляє російською

Катерина – відчуває труднощі під час спілкування російською мовою.

Складнощі пов’язані з тим, що Катя Лаврова народилася і більшу частину свого життя провела за кордоном.

«А все через те, що більше 2/3 свого життя вона провела за межами Росії. Така традиція російської еліти. Більше 20 років вона жила в США, а потім в Британії. І тільки в останні роки – в Росії», – повідомляє одне з російських ЗМі

Катерина Лаврова народилася в Нью-Йорку, коли її батько працював у радянському постпредстві при ООН. Однак після призначення міністром закордонних справ у 2004 році Лавров з дружиною повернувся в Росію, а Катя залишилася закінчувати Колумбійський університет.

Представники еліти Росії, що роками воюють з «загниваючим Заходом», люблять відпочивати і жити на Заході. Зокрема відомо, що дочка президента Росії Путіна живе в Голландії. Правда, останнім часом, у зв’язку з неадекватною політикою батька, має значні труднощі в цій країні.

Також і син Дмитра Медведєва має намір вступити до Массачусетського університету. А син віце-прем’єра Козака вже багато років займається будівельним бізнесом за кордоном.

Дочки патріота, віце-спікера Держдуми Залізняка вчаться в Швейцарії і Великобританії. Практично всі діти російських депутатів і міністрів живуть або навчаються в США і Західній Європі.

Джерело

 

Залишити коментар

Кометарі