Фірташ підписав собі вирок: знайдено імовірне доручення на хабар

Український олігарх Дмитро Фірташ підписав документ на ім’я двох німецьких правоохоронців. Доручення може стати ключовим доказом у справі про підкуп.

Як передає Deutsche Welle з посиланням на німецький часопис Der Spiegel, 12 травня 2014 року олігарх підписав доручення на ім’я двох працівників Управління кримінальної поліції землі Мекленбург-Передня Померанія.

Адвокати Фірташа підтвердили існування доручення і зазначили, що документ був виданий довіреній особі – Роберту Шетлеру-Джонсу.

“За порадою пані Вілкенінґ супроводжуючими особами Шетлер-Джонса названо ще трьох осіб. Їх було представлено Фірташу як “адвокатів, які мають досвід у таких справах”, – сказав речник олігарха Даніель Капп.

За словами речника, Дмитро Фірташ не знав, що “адвокати” були працівниками поліції. Йому про це стало відомо після арешту приватного детектива Крістіни Вілкенінґ, яка, за даними Der Spiegel, отримала від олігарха 520 тисяч євро.

Нагадаємо, у справі про підкуп співробітника земельного відомства кримінальної поліції землі Мекленбург-Передня Померанія Дмитро Фірташ має процесуальний статус свідка.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі