Російські спецслужби стягують до Києва провокаторів, – Парубій (відео)

Голова Верховної Ради Андрій Парубій переконаний, що на 26 липня в Києві російські спецслужби готують масові провокації використовуючи для цього мирну хресну ходу Української православної церкви Московського патріархату.

Про це він заявив під час погоджувальної ради у понеділок, 11 липня.

Кремль всіма силами намагається дестабілізувати ситуацію в Україні, на фронті, на міжнародній арені. Також ворог розробляє плани дестабілізації ситуації всередині країни через створення штучної кризи, заворушення на вулицях. Ми з вами стаємо свідками того, як одна з релігійних організацій, яка має свій духовний центр в країні-агресорі, мобілізує велику кількість своїх вірян та стягує їх до Києва на 26 липня, називаючи це мирною хресною ходою,
– сказав він.

За словами Парубія, він отримав інформацію про те, що у Кремлі вже розробили сценарій провокацій у Києві на 26 липня. Зокрема, до Києва, окрім мирних віруючих вірян, стягуються провокатори, а також послідовники “так званих казаческих організацій та молодики спортивної статури, які раніше були помічені у рейдерських атаках і провокаціях із захопленням храмів, громади яких добровільно хотіли змінити юрисдикцію і приналежність свого храму”.

Голова Верховної Ради також звернувся до керівництва правоохоронних органів з проханням провести “профілактичні бесіди з ініціаторами” щоб уникнути будь-яких провокацій.

 

Джерело

 

Залишити коментар

Кометарі