Екс-зеки не дали спокою жертві й після смерті

Правоохоронці на місці події виявили труп жінки без одягу з ознаками насильницької смерті у вигляді пошкодження черевної порожнини живота.

Правоохоронці затримали двох раніше судимих 27-річних жителів Чорноморська (раніше Іллічівськ), які на пляжі в селі Молодіжне Овідіопольського району спочатку втопили 22-річну дівчину, а потім згвалтували і закопали її в пісок.

До чергової частини поліції надійшло повідомлення про те, що на відстані 15 метрів від узбережжя Чорного моря на пляжі було виявлено лікоть людини, закопаної в пісок.

Правоохоронці на місці події виявили труп жінки без одягу з ознаками насильницької смерті у вигляді пошкодження черевної порожнини живота. Тіло жінки було направлено на судово-медичну експертизу.

Як з’ясувалося, зловмисники разом з потерпілою відпочивали на березі моря і розпивали спиртні напої. Під час спілкування між ними виникла сварка, в результаті якої зловмисники втопили знайому в море, потім на березі руками завдали їй численні удари по обличчю і тілу і згвалтували. Після чого тіло закопали в пісок, зазначає обласна поліція.

“Вранці наступного дня зловмисники повернулися на місце злочину для приховування слідів і розкопали тіло потерпілої, розрізали черевну порожнину і, вирізавши статеві органи, знову закопали труп в пісок”, – повідомляє поліція.

Зараз зловмисники перебувають в ізоляторі тимчасового тримання. Їм загрожує в’язниця до 15 років або довічне ув’язнення.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі