Масове побоїще за участю поліцейського під Харковом: одна людина загинула

Подія трапилася в місті Куп’янськ в кінці червня.

Тоді подружжя Разуваєвих разом зі своїми друзями вирішили відзначити успішне закінчення школи своєї дочки. Зібралися вони в місцевому кафе. Там-то і виник конфлікт, а після бійка.

“У місті Куп’янську місцеві п’яні відморозки разом з правоохоронцем по звірячому вбили молодого чоловіка. День молоді закінчився для молодого чоловіка страшним побиттям, після якого він не вижив. У числі його садистів -… Правоохоронець. У Андрія та Інни Разуваєвих в цьому році дочка закінчила школу, готувалася вступати в фармацевтичний інститут. привітати їх з цією знаменною датою приїхала пара з Харкова, з якою вони виросли в селищі Ківшарівка. Відзначити подію вирішили в кафе “Сем FERI” в центральному міському парку. Як тільки замовили “шампанське”, до них підійшов Сергій Л., демонстративно намагаючись сісти за їхній столик він явно провокував скандал -… мовляв, у нього день народження і він “хоче свята” До непроханого “гостя” приєднався Микола К .. Обидва вже були добряче накачані спиртним. На прохання Андрія залишити їх в спокої, люди відпочивають сім’ями, “шукачі пригод” відреагували досить агресивно, і зажадали, щоб Андрій вийшов. Той, нічого не підозрюючи, вийшов у двір кафе, де на нього відразу ж накинулися з кулаками три людини :. Миколи К. Сергій Л. і його молодший брат. Троє п’яних призвідників бійки розлетілися на всі боки. Тоді вони почали дзвонити, “збираючи натовп” на підмогу. Приїхав тільки один – такий собі Юрій С. Андрій вирішив, що Юрій С. має намір розмирити бійку і втихомирити своїх друзів. Адже всі між собою знайомі і ділити їм нічого. Але не тут-то було. Вся ця зграя, вчотирьох, накинулася на Андрія. Сам Юрій С. з усієї сили бив Андрія ззаду по голові пудовими кулаками, так, що чувся тріск, ламалися кістки. Садисти не зупинилися навіть, коли у того пішла кров з очей, з рота, лежачого добивали ногами. ОСОБЛИВО відзначився Микола К., бив Андрія ногами в голову. У підсумку йому пробили лобову кістку, тім’яну частину. Найстрашніше, що озвірілий садист – працівник правоохоронних органів! Друга Андрія, який вискочив на крики, тут же вирубали. Він потрапив до лікарні зі струсом мозку. Інна кричала, щоб вони припинили бити чоловіка, що вони його вбивають. П’яні садисти вдарили жінку, яка намагалася прикрити закривавленого чоловіка “, – написала у себе на сторінці в Facebook Ольга Івлєва.

Андрія госпіталізували в лікарню. Чоловіка прооперували, проте так і не прийшовши до тями, після повторної операції, чоловік помер.

“Хірург з Харкова зробив Андрію операцію -… Трепанацію черепа. Хлопець так з коми і не вийшов На четвертий день його перевезли в Куп’янську центральну лікарню, щоб зробити комп’ютерну томографію. 30 червня, о 6 годині ранку, після повторної операції, яка тривала майже чотири години, серце Андрія Разуваєва зупинилося “, – зазначила Ольга Івлєва.

У правоохоронних органах про подію знають. Однак, поки що не коментують. Про деталі ПП поліцейські обіцяли повідомити пізніше.

Стосовно правоохоронця буде виділено епізод і спрямований в обласну прокуратуру.

Зараз ведеться розслідування.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі