Британія відправляє свою армію у Польщу та Естонію для стримування агресії РФ

268081_1
  *****  

Оборонне відомство Британії прийняло рішення про те, що війська Об’єднаного королівства повинні бути присутніми на східних кордонах НАТО.

Уряд Великобританії прийняв рішення відправити кілька сотень своїх солдатів і офіцерів в Польщу та Естонію. Така заява прозвучала з вуст міністра оборони Великобританії Майкла Фэллона на саміті НАТО у Варшаві.

За словами Феллона, це необхідно в рамках заходів НАТО з реагування на військову активність Росії.

“Батальйон чисельністю 500 чоловік буде розгорнуто в Естонії, і ще 150 військовослужбовців будуть базуватися у Польщі. НАТО давно планувала зробити такий крок. Відповідне бажання виявляли і влади Естонії, Литви та Латвії”,- зазначив голова британського оборонного відомства.

Міноборони Великобританії заявили, що раніше британські підрозділи знаходилися в країнах Балтії в цілях навчання, але відтепер будуть перебувати на постійній основі.

У той же час, в адміністрації глави британського уряду заявили, що британські жінки отримають дозвіл проходити службу на передовій армії країни.

Нагадаємо, що Канада, направляє свої війська в Латвію , щоб взяти під командування окремі підрозділи латвійської армії в тих же цілях щодо стримування російської агресії.

Джерело

 

Залишити коментар

Кометарі