Британія відправляє свою армію у Польщу та Естонію для стримування агресії РФ

Оборонне відомство Британії прийняло рішення про те, що війська Об’єднаного королівства повинні бути присутніми на східних кордонах НАТО.

Уряд Великобританії прийняв рішення відправити кілька сотень своїх солдатів і офіцерів в Польщу та Естонію. Така заява прозвучала з вуст міністра оборони Великобританії Майкла Фэллона на саміті НАТО у Варшаві.

За словами Феллона, це необхідно в рамках заходів НАТО з реагування на військову активність Росії.

“Батальйон чисельністю 500 чоловік буде розгорнуто в Естонії, і ще 150 військовослужбовців будуть базуватися у Польщі. НАТО давно планувала зробити такий крок. Відповідне бажання виявляли і влади Естонії, Литви та Латвії”,- зазначив голова британського оборонного відомства.

Міноборони Великобританії заявили, що раніше британські підрозділи знаходилися в країнах Балтії в цілях навчання, але відтепер будуть перебувати на постійній основі.

У той же час, в адміністрації глави британського уряду заявили, що британські жінки отримають дозвіл проходити службу на передовій армії країни.

Нагадаємо, що Канада, направляє свої війська в Латвію , щоб взяти під командування окремі підрозділи латвійської армії в тих же цілях щодо стримування російської агресії.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі