Терористи відреагували на заяви Савченко про переговори

Ватажки терористичних організацій “ДНР” і “ЛНР” Олександр Захарченко та Ігор Плотницкий заявили, що не контактували з нардепом Надією Савченко, але не проти прямих переговорів.

“Я поки не бачу приводу для коментування”, – сказав Захарченко у коментарі“РИА Новости”.

“Мені зрозуміле прагнення українського політика-початківця і депутата Надії Савченко привернути увагу до своєї діяльності з допомогою сенсаційних заяв. Я навіть допускаю, що при цьому вона керується благими намірами”, – сказавПлотницький.

Він додав, що востаннє бачив Савченко в минулому році, на суді в Ростовській області.

“Відтоді ми не спілкувалися, і я не отримував від неї ніяких пропозицій про таємні політичні побачення на стороні”, – зазначив ватажок “ЛНР”.

За його словами, Київ боїться прямого діалогу і зриває його, хоча “Москва всіляко надихає і підштовхує всі сторони конфлікту до прямих переговорів, що відповідає букві і духу мінських угод”.

Плотницкий каже, що “ЛНР” готова до прямих переговорів з представниками Києва. На його думку, якщо Савченко вдасться вдасться переконати Раду вирішити конфлікт на Донбасі миром, “то це збереже час, ресурси, а головне – людські життя”.

Нагадаємо, раніше Надія Савченко заявила, що готова поїхати в окуповану частину Донбасу і зустрітися з ватажками терористів. В інтерв’ю “Новой газете” вона дала зрозуміти, що може спілкуватися з лідерами бойовиків Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким на нейтральних територіях, неофіційно.

   

Залишити коментар

Кометарі