Російська компанія програла у суді українській фірмі

Верховний суд України відмовив компанії “Контейнерний термінал Іллічівськ”, що належить російському депутату, у позові проти Іллічівського порту на 12 мільярдів гривень.

6 липня Верховний суд розглянув позов російської компанії з контейнерних перевезень, передає “УНІАН”.

Пройдіть тест: 20 чи 40%? Яка інфляція в Україні за підсумками 2015 року?

Як відомо, фірма, яка належить депутату Держдуми Росії Віталію Южиліну, хотіла стягнути з Іллічівського морського порту більше 12 мільярдів гривень за нібито незаконне розірвання договору про спільну діяльність.

“Цей договір взагалі суперечив національним інтересам України, що підтверджували суди різних інстанцій. Але російський інвестор пан Южилін намагався будь-яким чином залишити дію цього договору і обдерти Іллічівський порт. Зараз трудовий колектив порту заробив понад 600 мільйонів гривень, які є на рахунках і цей пан намагався ці гроші конфіскувати завдяки деяким продажним чиновникам і суддям”, – розповів голова профспілки працівників морського транспорту Іллічівського морського торгового порту Сергій Бризгалов.

Зазначимо, “Контейнерний термінал Іллічівськ” у 2009 році розірвав з портом контракт через збитковість. За 3 роки Іллічівський порт наростив товарообіг і збільшив прибутки.

У 2015 році російська компанія активізувалась, намагаючись стягнути з порту понад 12 мільярдів гривень нібито за інвестовані кошти у модернізацію об’єктів інфраструктури порту та розірвання договору про спільну діяльність.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі