Суд відпустив тирана, який 10 років бив свою доньку

Чоловіка, який десять років знущався з власної доньки, випустили під заставу. Таке рішення прийняв Галицький районний суд міста Львова.

Батько при дитині дивився порнографію, порножурнали і мав статеві стосунки з жінками. Харчувалась дівчинка лише пельменями, а в квартирі був постійний безлад і таргани. Щоб нічого не запідозрили вчителі, батько переводив дівчинку зі школи в школу.

Одного дня дівчинка не витримала і втекла з дому. Звернулась у поліцію, а опісля соціальні служби забрали її до притулку.

Стан в дитини був пригнічений, вона була невпевнена в собі. Боялась, що прийде тато і знову забере її,
– розповіла психолог Анна Гук.

Зараз 12-річна дівчинка у притулку, а прокуратура вимагає знову взяти підозрюваного під варту. Правоохоронці з’ясували, що батько вже давно позбавив батьківських прав матір дитини і виховував дівчинку сам. У чоловіка є ще одна дочка, яку він теж регулярно бив.

Сам батько називає себе громадським активістом та мешкає в самому центрі міста. Після заяви дочок його затримали, а невдовзі випустили під заставу в 55 тисяч гривень. Гроші за чоловіка внесла його сестра, яка мешкає в Німеччині. Прокуратура вже оскаржила це рішення.

   

Залишити коментар

Кометарі