Названо найпопулярніші автомобілі в Україні

За підсумками першого півріччя в Україні було зареєстровано 27 211 продажів нових легкових автомобілів. Таким чином платоспроможний попит на нові авто в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшився на 58%.

Найпопулярнішою маркою півріччя стала Toyota. Автомобілі цієї марки за звітний період отримали 3114 постійних реєстраційних знаків, що на 83% більше, ніж за перші шість місяців минулого року, повідомляєUBR.ua.

Друге місце на ринку нових легкових авто належить Renault, результат якої — 2593 автомобіля. Щодо аналогічного періоду минулого року продажі Renault в Україні зросли майже на 77%.

Третє місце дісталося Volkswagen, автомобілі цієї німецької марки вибрали 2164 покупця, що в 2,3 рази більше, ніж роком раніше.

Автомобілі марки Skoda посіли четверту позицію на ринку з показником 1684 зареєстрованих продажів (+ 102% до аналогічного періоду минулого року).

Замикає п’ятірку лідерів першого півріччя KIA з результатом 1507 машин (+ 111% до аналогічного періоду минулого року).

Найпопулярнішим автомобілем на ринку нових авто, як і в минулому році, став Renault Logan. За період з січня по червень 978 автомобілів цієї моделі отримали українську прописку.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі