Войцех Бальчун – про ДТП з фотокореспондентом: “На столі – наказ про звільнення”

Войцех Бальчун на своїй сторінці у “Фейсбуці” вирішив сам прокоментувати інформацію з приводу відсторонення від роботи Івана Федорка, директора з вантажних перевезень і логістики.

Голова правління “Укрзалізниці” повідомив, що співчуває родині, яка постраждала під час ДТП.

– Відсторонено Федорко від виконання обов’язків. На столі – наказ про звільнення з посади. Чекаємо адекватних дій української поліції. Статус – не індульгенція. Співпереживаю сім’ї, яка стала мимовільною жертвою ДТП. Молимося за одужання і здоров’я потерпілих, – повідомив на своїй сторінці у “Фейсбуці” Войцех Бальчун, голова правління “Укрзалізниці”.

– У ЗМІ з’явилася інформація, що на автодорозі Боярка-Забір’я сталося ДТП через виїзд на зустрічну смугу автомобіля, за кермом якого був Іван Федорко. “Укрзалізниця” у сформованій ситуації буде діяти виключно в рамках чинного законодавства. Подальші рішення про продовження трудових відносин з Іваном Федорко будуть прийняті за результатами розслідування, – повідомляють в прес-службі. – “Укрзалізниця” сподівається на об’єктивне розслідування інциденту правоохоронними органами. Вся наявна інформація вказує на те, що поведінка Івана Федорка була неприпустима, і в цьому випадку “Укрзалізницею” будуть прийняті всі відповідні дисциплінарні заходи.

3 липня в ДТП потрапила машина фотокореспондента видання LB.ua Максима Левіна. На дорозі Боярка-Забір’я йому на зустріч вилетіла іномарка Аudi Q7. У салоні крім працівника ЗМІ знаходилися його дружина і двоє дітей. В аварії серйозно постраждали дружина і син Левіна. Про це в “Фейсбуці” написала шеф-редактор LB.ua Соня Кошкіна.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі