Літні стрижки 2016

Вистригти чубчик

Літні стрижки 2016

Про чілку варто задуматися, в першу чергу, тим, у кого великий лоб, який треба приховати. Вона також буде добре виглядати на класичному і трохи витягнутому особі.

Стилісти пропонують звернути увагу на довгі моделі чілок, що доходять до очей. Це може бути пряма рівна чолка, зачіпає брови. Чи коса модель, трохи зсунутий набік. До речі, останній варіант особливо підійде для тих, хто не готовий витрачати багато часу на укладку.

Коротка річна стрижка

Літні стрижки 2016

Коротка стрижка завжди вважалася викликом, але саме зараз вона знаходиться на піку моди! Якщо вам важко прощатися з шевелюрою, залиште на голові «шапочку». Якщо ви готові на радикальні заходи – приберіть максимум волосся. Тим, хто мріє про щось особливе, варто спробувати модель «50 на 50». З одного боку волосся підстригаються коротко, з іншого довжина залишається. Виглядає чудово!

Каре

Літні стрижки 2016

В останні роки в моду знову увійшли довге волосся, але в цьому сезоні ви можете сміливо від них відмовитися. Стильно і жіночно виглядає каре, довжина якого доходить чітко до лінії підборіддя. Шия при цьому залишається відкритою, а на голові створюється пишна шапочка. Навіть тим, у кого волосся від природи тонкі, вдасться створити об’єм за допомогою такої стрижки. Майте на увазі, необов’язково залишати зачіску прямою. Завийте волосся, створивши романтичний образ.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі