ДТП з журналістом: стало відомо, як п’яний чиновник потрапив у реанімацію

Начальник відділу вантажоперевезень “Укрзалізниці” Іван Федорко, який в’їхав у машину відомого фотокорреспондента Макса Левіна, вночі сам звернувся лікарню “Укрзалізниці” у Києві.

Він приїхав до медзакладу о 2 годині ночі, розповіла головний лікар Леся Дрофа.

У Федорка нібито гіпертонічний криз після того, як він “перехвилювався”. Як відомо, перед тим чиновник втік з іншої лікарні, коли в нього намагалися взяти пробу на вміст алкоголю в крові.

Зараз він перебуває в реанімаційному відділенні під охороною поліції. За словами головного лікаря, правоохоронці таки взяли у Федорка аналіз на алкоголь.

Нагадаємо, відомий фотокореспондент видання LB.ua Макс Левін потрапив у ДТП. Внаслідок аварії серйозно постраждали дружина і син фотографа. Їх з численними травмами доставили в лікарню.

Винуватцем ДТП виявився п’яний водій Audi, начальник відділу вантажоперевезень “Укрзалізниці” Іван Федорко. Спершу він розмахував посвідченням помічника голови Ради ветеранів МВС, але зрозумівши, що “ксива” йому не допоможе, втік з лікарні, де мали проводити тест на вміст алкоголю в крові.

Голова “Укрзалізниці” Войцех Бальчун миттєво відсторонив його від виконання обов’язків на період з’ясування обставин ДТП.

   

Залишити коментар

Кометарі