Журналіст розповів, як Путін підставив Крим

Президент Росії Володимир Путін остаточно розвіяв усі надії кримчан на курортний сезон своїм рішенням скасувати санкції проти Туреччини.

Про це пише російський журналіст Аркадій Бабченко у блозі для”Обозревателя”.

Він пояснив, що Туреччина – це улюблене місце відпочинку росіян тому, що турецькі готелі і курорти – це найоптимальніше співвідношення ціна-якість. І зараз потік росіян у цю країну різко збільшився.

За словами журналіста, Путін доволі “вдало розсварився з Туреччиною і Єгиптом”, які були найпопулярнішими напрямками росіян.

“Весь цей туристичний потік був перенаправлений в Сочі і Крим. через це потік у Крим міг триматися і без Керченського мосту, адже їздити було більше нікуди. І тут Володимир Володимирович бере і заново починає дружити з Ердоганом і відсилає росіян до Туреччини”, – пише журналіст.

“Привіт туристичному бізнесу Криму. Вітаємо його з відкриттям пляжного сезону в Туреччині. Геніальне рішення, просто шикарне. Настільки плювати на свій власний народ. Взяти і приєднати до себе цей Крим, сказати, що ми захищали інтереси нашого народу, а потім взяти і зробити таку підставу в розпал літнього сезону. Це просто шикарне рішення. Що тепер буде з туристичним сезоном Криму – це запитаєте, будь ласка, у “міністра” туристичної індустрії Криму”, – зазначив журналіст.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін вперше провів телефонну розмову з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом після інциденту із Су-24. Після цього Путін заявив про готовність зняти для російських туристів обмеження на відвідування Туреччини.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі