Журналіст розповів, як Путін підставив Крим

6666666
  *****  

Президент Росії Володимир Путін остаточно розвіяв усі надії кримчан на курортний сезон своїм рішенням скасувати санкції проти Туреччини.

Про це пише російський журналіст Аркадій Бабченко у блозі для”Обозревателя”.

Він пояснив, що Туреччина – це улюблене місце відпочинку росіян тому, що турецькі готелі і курорти – це найоптимальніше співвідношення ціна-якість. І зараз потік росіян у цю країну різко збільшився.

За словами журналіста, Путін доволі “вдало розсварився з Туреччиною і Єгиптом”, які були найпопулярнішими напрямками росіян.

“Весь цей туристичний потік був перенаправлений в Сочі і Крим. через це потік у Крим міг триматися і без Керченського мосту, адже їздити було більше нікуди. І тут Володимир Володимирович бере і заново починає дружити з Ердоганом і відсилає росіян до Туреччини”, – пише журналіст.

“Привіт туристичному бізнесу Криму. Вітаємо його з відкриттям пляжного сезону в Туреччині. Геніальне рішення, просто шикарне. Настільки плювати на свій власний народ. Взяти і приєднати до себе цей Крим, сказати, що ми захищали інтереси нашого народу, а потім взяти і зробити таку підставу в розпал літнього сезону. Це просто шикарне рішення. Що тепер буде з туристичним сезоном Криму – це запитаєте, будь ласка, у “міністра” туристичної індустрії Криму”, – зазначив журналіст.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін вперше провів телефонну розмову з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом після інциденту із Су-24. Після цього Путін заявив про готовність зняти для російських туристів обмеження на відвідування Туреччини.

Джерело

 

Залишити коментар

Кометарі